ANGELMAN CZ, spolek

Žižkova 306, 735 81 Bohumín,  IČ: 27041204

Číslo účtu: 211350799/0300 u ČSOB.

 

Dne 7. 9. 2006 vzniklo ANGELMAN CZ, občanské sdružení jako dobrovolná iniciativa několika rodičů. Hlavním důvodem byl nedostatek informací a podpory pro rodiny s dětmi s Angelmanovým syndromem, neexistovala žádná literatura. Každá rodina byla proto odkázána pouze na vlastní iniciativu a aktuální řešení vzniklých problémů. Jen v několika vzácných případech jsou v jednom městě dvě děti se stejným postižením. Rodiny, kterým bylo jejich dítě právě diagnostikováno, neměly možnost získat potřebné informace a udělat si alespoň hrubou představu budoucího vývoje.

6. 9. 2015 došlo ke změně na ANGELMAN CZ, spolek. Účelem spolku je podpora rodin pečujících o osoby s Angelmanovým syndromem.

 

Pokud máte zájem stát se členy našeho sdružení, stačí nás kontaktovat na e-mailové adrese  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Členem sdružení se může stát kdokoliv, koho zajímá problematika Angelmanova syndromu, bez ohledu jestli je rodičem takto postiženého dítěte, nebo zná někoho s takovým dítětem, nebo se chce pouze zapojit a pomoci např. při získávání informací, organizaci setkávání, získávání finančních prostředků a pod.

 

Anketa

Navštěvuji tyto stránky, protože:
 

Návštěvnost

TOPlist
Nevíte, jak získat certifikace ISO - TÜV NORD